Nis organizimi i vrapimit memorial “Haradin Bajrami” në Lipjan

Në Lipjan ka filluar organizimi Vrapimi Memorial “Haradin Bajrami”, për nder të jetës së heroit me këtë emër, njofton Klankosova.tv.

Aktiviteti i organizuar nga Komuna e Lipjanit po mbahet në lokacionin e njohur si Shtigjet e Ecjes ku po mbahen edhe garant në vrapim në kategoritë, junior, senior dhe po zhvillohet për te dyja gjinitë.

Për më të mirët do të ketë edhe shpërblime.

Lajmet Nis organizimi i vrapimit memorial “Haradin Bajrami” në Lipjan >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!