Haradinaj për ‘ditëlindjen’ e NATO-s: Faleminderit për rolin dhe kontributin tuaj në Kosovë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar NATO-n me rastin e p[ërvjetorit të themelimit të saj.

“Aleanca më e fortë politiko-ushtarake në botë, që mbron lirinë, demokracinë, paqen dhe sigurinë e popujve të Evropës dhe Amerikës së Veriut, sot shënon ditëlindjen e 73-të. Faleminderit për rolin dhe kontributin tuaj në Kosovë. Urime!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Lajmet Haradinaj për ‘ditëlindjen’ e NATO-s: Faleminderit për rolin dhe kontributin tuaj në Kosovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!