Miriam Cani rikthehet me ninullën “Nina Nana”

Artistja shqiptare, Miriam Cani është rikthyer me një projekt të ri, më ndryshe nga ç’jeni mësuar ta dëgjoni e shihni.

Cani ka publikuar ninullën “Nina Nana”.

Ajo shkroi në Instagram se ky projekt është një dhuratë për fëmijët e nënat e reja.

“Nina Nana” është një dhuratë e vogël për të gjithë bebat, fëmijët dhe nënat e reja. Një ninullë e kënduar dhe e shkruar për të përfaqësuar dashurinë e pastër të çdo nëne shqiptare.

Muaj më parë, ajo dhe Albani, publikuan projektin e tyre të radhës të përbashkët./21Media

Lajmet Miriam Cani rikthehet me ninullën “Nina Nana” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!