Opel Astra e re është modeluar sipas markës legjendare të Kadettit

Opel Astra e re debutoi vitin e kaluar dhe në pritje të shfaqjeve sportive, opelistët tani mund të kërkojnë ndihmën e akorduesit të famshëm.

Opel dhe Irmscher e duan njëri-tjetrin në publik dhe fryti i fundit i dashurisë së tyre është një gamë e tërë produktesh të destinuara për Astran e re. Ashtu si Kadetti dhe veçanërisht hot-hatch-i GSi kalonin nëpër një lloj akordimi, kështu tani pronarët e Astra mund të personalizojnë kafshën e tyre prej kallaji.

Paketa Irmscher përfshin parakolp të rinj, ku pjesa e pasme ka edhe difuzor. Në frymën e akordimit të mëparshëm, ka edhe parvaz më të mishit dhe një spoiler të pasmë. E gjithë historia do të shijohet nga grafika unike në krye të trupit me dy ngjyra.

Pika e akordimit vizual është një grup i ri rimash. Irmscher ofron tre modele, madhësitë shkojnë deri në 19 inç dhe gomat janë 245/45. Natyrisht, ekziston ulja e pashmangshme e automjetit, dhe Astra është kështu 30 mm më afër tokës. Në kabinë, Irmscher ofron tapiceri sediljeje prej lëkure, detaje çelik inox dhe tapete të buta veluri.

Fatkeqësisht, nuk ka ende fjalë për modifikimet e motorit. Oferta standarde është 1.2 benzinë dhe 1.5 naftë, me hibride plug-in që flet për diapazonin nga 110 deri në 225 kuaj.fuqi. Astra elektrike vjen vitin e ardhshëm dhe performanca OPC është ende në pikëpyetje.

Çmimet ende nuk dihen, dhe shitjet do të fillojnë së shpejti. /Rahoveci.INFO/

Lajmet Opel Astra e re është modeluar sipas markës legjendare të Kadettit >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!