Pamje nga pushimet e Tunës në Dubai

Këngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna është ndër artistet, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka bërë për vete shumë fansa.

Së fundmi, artistja ka gjetur kohë për pushime.

Ajo së bashku me dy djemtë e saj janë duke pushuar në Dubai, me ç’rast ka publikuar edhe pamje të bukura për fansat e saj, shkruan Rahovci.info.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Altuna Sejdiu – Tuna së shpejti do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Ajo ka nisur punën për këngën e re./21Media

Lajmet Pamje nga pushimet e Tunës në Dubai >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!