Vjedhje si në filma në Prishtinë, hajni u hedh sprej dy burrave e një gruaje dhe ua merr 800 euro

Një vjedhje si në filma ka ndodhur të shtunën në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, një i dyshuar u ka hedhur sprej dy burrave dhe një gruaje dhe më pas ua ka marrë 800 euro nga arka e lokalit.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante.  

Lajmet Vjedhje si në filma në Prishtinë, hajni u hedh sprej dy burrave e një gruaje dhe ua merr 800 euro >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!