Angela Martini zbuloi një sekret për lindjen e djalit: U krijua tre vjet më parë

Modelja shqiptare, Angela Martini, ka zbuluar një detaj të lindjes së veçantë të djalit të saj, Kyree.

Ajo ka treguar se ka planifikuar shumë më herët ardhjen në jetë të djalit të saj.

Përmes postimit në Instagram, Angela tha se embrioni i djalit të saj u krijua para verës së vitit 2018, por qëndroi i ngrirë derisa surrogatia e nisi rrugëtimin e saj në 2021.

“Biri im Kyree, Që para se të vije në jetë, nga momenti që u krijove, thyem çdo rregull bashkë. Ti je shumë para kohës kur ke lindur dhe të premtoj se kështu do jetë gjithë jetën. Ps. fakt interesant: Kyree u krijua para verës 2018! Ai priti në një embrion të ngrirë derisa rrugëtimi i surrogates nisi pothuajse 3 vite më vonë, në 2021-shin”, ka shkruar modelja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu vendosën të bëhen prindër përmes një surrogateje. Kyree, djali i tyre u lind më 2 dhjetor 2021./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)

Lajmet Angela Martini zbuloi një sekret për lindjen e djalit: U krijua tre vjet më parë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!