Dafina e pranon: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

Pilulat kundër shtatzënisë janë arsyeja pse këngëtarja Dafina Zeqiri ka shtuar peshë.

Këngëtarja këtë nuk ka hezituar ta tregojë në një postim në Twitter.

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja… unë e thashë”, ka shkruar Dafina.

Dafina dhe DJ Geek, prej vitesh po shijojnë një histori të bukur dashurie.

Ata janë të pandashëm si në përditshmëri, ashtu edhe në koncerte.

Ndryshe, Dafina aktualisht po shijon suksesin e këngës “Dashni” në bashkëpunimin me Muma. Kënga është publikuar më 7 mars dhe deri tani ka arritur mbi 11 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Dafina e pranon: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!