Valza Zhegrova merr propozim për martesë nga i fejuari

Valza Zhegrova ka marrë propozim për martesë nga i fejuari i saj, Nazmi Vërtopi.

Përmes Instagramit ajo ka ndarë fotografi nga propozimi i veçantë.

Tashmë sa vjet ajo po shijon një lidhje të bukur dashurie dhe që të dy jetojnë në Belgjikë.

Edhe pse është tërhequr përfundimisht nga muzika, ajo vazhdon të komentohet në rrjete sociale, qoftë për jetën private, qoftë për atë profesionale.

Që nga shtatori i vitit 2020 ajo nuk ka zhvilluar asnjë aktivitet muzikor më./21Media

Lajmet Valza Zhegrova merr propozim për martesë nga i fejuari >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!