Vokrri bën ankesën në Apel: Drejtësia le te vendosë

Djali i legjendës së futbollit dhe kryetarit tashme të ndjerë të FFK-së, Fadil Vokrrit, Gramoz Vokrri, ka thënë se ka qenë i befasuar me vendimin e FFK-së.

Ai tha se fjalën e fundit do ia lë drejtësisë.

“Kam qenë i befasuar me vendimin e FFK-së. Unë sot kam marrë komfirmim zyrtar nga avokati im. Lënda është në Gjykatë të Apelit. Do t’ja lëmë fjalën drejtësisë.

Jemi në bisedime me klubet që janë kundër këtij vendimi. Nuk dëshirojë të ketë ndonjë eksec. Jam befasuar edhe me vendimin që mediat mos të lejohen”, tha ai./Rahoveci info/

Lajmet Vokrri bën ankesën në Apel: Drejtësia le te vendosë >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!