Agim Ademi zgjedhet kryetar i FFK-së

Delegatët e Kuvendit, kanë votuar Agim Ademin për kryetar të FFK-së.

Agim Ademi, ka pasur 42 vota nga nga 43 delegatë.

Asjë votë, nuk ka qenë kundër dhe vetëm një abstenim.

Ademi e merr, një mandat të plotë 4-vjeçar.

Lajmet Agim Ademi zgjedhet kryetar i FFK-së >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!