Dhelpra ia mësyn Senatit amerikan, e kafshon republikanin

Një republikan është sulmuar në senatin amerikan “Capitol Hill” nga një dhelpër.

Ami Bera ka thënë se ndjeu se diçka që i erdhi nga pas, teksa po ecte pranë një prej ndërtesave të zyrave të Senatit.

Ai iu kthye duke e përdorur çadrën e tij për të shmangur atë që mendonte se do të ishte një qen i vogël, por shpejt e kuptoi se e kishte ngatërruar me një dhelpër.

Policia në SHBA, paralajmëroi se mund të ketë disa strofka dhelprash në territorin e Kapitolit dhe se personeli i kontrollit të kafshëve do të vihet në kërkim që të gjenin çdo gjë të dyshimtë.

 

 

 

Lajmet Dhelpra ia mësyn Senatit amerikan, e kafshon republikanin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!