Adriana Matoshi tregon se si i dolën në ndihmë një fëmije që po lufton me jetën

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, ka bërë një rrëfim emocionues për rastin e një fëmije që po lufton me jetën.

Matoshi ka treguar se si ajo dhe njerëzit vullnetmirë janë mobilizuar për t’i dal në ndihmë vogëlushit.

Ajo u shpreh e mahnitur nga vullneti dhe gatishmëria e njerëzve për t’u bashkuar rreth ndihmesës.

Aktorja e njohur tha se ka disa netë që nuk po mundet ta bëj gjumin e qetë.

Derisa shton se këtë rast do ta mbajë mend shumë gjatë.

Adriana Matoshi tha se me këtë rast ka arritur t’ia kthejë shpresën familjes së vogëlushit.

Lajmet Adriana Matoshi tregon se si i dolën në ndihmë një fëmije që po lufton me jetën >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!