Fero blen shtëpi luksoze: Urime për mua!

Rep artisti nga Gjilani Feronit Shabani – Fero u bë kryelajm pas rikthimit të tij në “On Records”.

Ky I fundit përmes Instagramit njoftoi se është rikthyer dhe do vazhdojë bashkëpunimi mes tyre.

Fero ka ka njoftuar se është bërë me shtëpi të re.

Përmes Instagramit ai ka publikuar disa fotografi, ku shihet shtëpia të cilën ai e ka blerë.

“Urime për mua. Sapo bleva shtëpinë e re”, ka shkruar ai.

Ka kaluar kohë që nga publikimi I projektit të fundit të Feros, por së shpejti priten këngë të reja, që nga rikthimi I tij në On Records./21Media

Lajmet Fero blen shtëpi luksoze: Urime për mua! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!