Sot ka festë në familjen e Bleros

Sot ka arsye për të festuar në familjen e këngëtarit Blero Muharremi.

Nëna e tij feston ditëlindjen dhe sigurisht se një urim i veçantë nga këngëtari nuk ka munguar.

“Të paçim për shumë e shumë vite më e shtrenjta jonë mami. Urime ditëlindja mami më e mira në botë”, ka shkruar Blero për nënën.

Këtë shkrim e ka lënë krahas fotografisë së nënës, të cilën e ka postuar në InstaStory./21Media

Lajmet Sot ka festë në familjen e Bleros >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!