Diona Fona vjen në bashkëpunim me Cricket

Dyshja, Cricket dhe Diona Fona së shpejti publikojnë projektin e ri muzikor bashkëpunim.

“Dikur” titullohet kënga e dy artistëve, sekuencë nga e cila është publikuar në Instagram.

“Dikur” në bashkëpunim me Diona Fonën. Së shpejti”, ka shkruar Cricket.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music)

Cricket, po ashtu edhe Diona kanë bashkëpunuar me artistë të ndryshëm vendor.

Kujtojmë “Thema” e Cricket në bashkëpunim me Mumën./21Media

Lajmet Diona Fona vjen në bashkëpunim me Cricket >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!