1 mijë e 990 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 990 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 18 aksidente me të lënduar dhe 27 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 31 persona dhe 19 janë dërguar në mbajtje.

Lajmet 1 mijë e 990 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!