Ballkani fiton minimalisht ndaj Dukagjinit, Gjilani shënoi fitore të thellë ndaj Drenicës

Ballkani ka vazhduar me formën e lartë në Superligën e Kosovës në futboll.

Në kuadër të javës së 28-të, skuadra e drejtuar nga Ilir Daja fitoi në udhëtim te Dukagjini.

Derisa, pas humbjes nga Ballkani, Gjilani është rikthyer te fitorja në Superligën e Kosovës.

Takimi u mbyll me rezultatin 5:0, teksa golat e fitores për “Skifterat” u shënuan nga Shkëlzen Lushtaku (autogol), Keita Razak, Donjet Shkodra, Blerim Krasniqi dhe Gerhard Progni. /Rahoveci info/

 

Lajmet Ballkani fiton minimalisht ndaj Dukagjinit, Gjilani shënoi fitore të thellë ndaj Drenicës >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!