Dafina dhe DJ Geek po martohen?!

Një postim në rrjetet sociale i Dafina Zeqirit ka bërë fansat të dyshojnë se këngëtarja po shkon drejt fundit të beqarisë.

Ajo në Instastory ka publikuar një imazh me të dashurin e saj DJ Geek të cilin e ka quajtur bashkëshort të ardhshëm “I dashur bashkëshorti im i ardhshëm, je më i miri. Të dua”, është përshkrimi që ka lënë mbi foto.

Dafina dhe DJ Geek janë bashkë prej vitesh në vititn 2020 bën publike lidhjen e tyre kur pak më vonë konfirmuan se janë ndarë, ata punuan prapë bashkë në grupin Moneyz, ndërsa në vitin 2021 i dhanë edhe një shancë lidhjes së tyre që si duket do të kurorëzohet me martesë./21Media

Lajmet Dafina dhe DJ Geek po martohen?! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!