Genta poston foton e fundit nga sesioni me binjakët

Këngëtarja Genta Ismaili ka publikuar në rrjetet sociale fotografinë e fundit nga sensioni me binjakët e poraslindur.

Imazhi është i admirueshëm, Genta është e shtrirë teksa në duar mban dy vogëlushët e saj.

Këngëtarja dhe partneri i saj, Usta u bënë prindër për herë të parë në janar të këtij viti, ata sollën në jetë binjak, vajzë dhe djalë.

Që nga ajo kohë, Genta herë pas herë ndanë imazhe të familjes së saj, duke shfaqur kështu se sa e lumtur po i shijon muajt e parë të mëmësisë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Lajmet Genta poston foton e fundit nga sesioni me binjakët >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!