Ju kujtohet vajza e “Zhades”, kështu duket tani si 31 vjeçare

Seriali “Kloni (O Clone)” që ishte i ndërtuar mbi një dramë interesante që trajtonte edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Ky serial që u xhirua në Brazil dhe në Marok, ndeshi mes vete dy kultura në ndryshme.

Përveç temës të serialit, me siguri se nuk i keni harruar as personazhet kryesore të këtij seriali.

Carla Diaz e cila atë kohë luante rolin e vajzës së “Zhades” me emrin “Hatixhe”  tash ka 31 vjet dhe ka ndryshuar shumë.

“O Clone” ka qenë telenovelë braziliane që ishte zhvilluar në Rede Globo nga 1 tetori i vitit 2001 deri më 14 qershor të vitit 2002. “O Clone” është transmetuar edhe në Rahovci.info./21Media

Lajmet Ju kujtohet vajza e “Zhades”, kështu duket tani si 31 vjeçare >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!