Me rastin e 23-vjetorit të Betejës së Koshare, mbahet manifestimi “Ditët e Shqipes”

Sot janë bërë 23 vjet nga Beteja e Koshares.

Me rastin e këtij përvjetori, nën patronatin e presidentes Vjosa Osmani do të mbahet manifestimi “Ditët e Shqipes”, përcjell Klankosova.tv.

Me këtë rast Osmani, në ora 11:15, do të bëjë homazhe në Kompleksin Përkujtimor në Koshare, si dhe në ora 12:00 do të marrë pjesë në manifestimin qendror.

Lajmet Me rastin e 23-vjetorit të Betejës së Koshare, mbahet manifestimi “Ditët e Shqipes” >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!