Publikohet ”Pa mu” nga Teuta Selimi

Këngëtarja, Teuta Selimi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e re titullohet ”Pa mu” dhe është finalizaur me videoklip, ku artistja shfaqet me shumë stil.

Projekti paraprak nga artistja mbetet bashkëpunimi i saj me Skerdin.

Kënga titullohet ”M’ke rrejt” dhe është publikuar më 17 shtator të vitit të kaluar./21Media

Lajmet Publikohet ”Pa mu” nga Teuta Selimi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!