Cila është ëndrra të cilën Enver Petrovci dëshiron ta bëjë realitet?

Aktori Enver Petrovci në N’Maje t’Gjuhës me Xherin të Rahovci.info ka treguar shumëçka për veten dhe atë çfarë e rrethon.

Ai foli për punën e parë, për gjërat që ia humbin durimin, për skenën e filmit të cilën nuk do e luante kurrë më dhe më shumë se kaq.

Por, tutje Petrovci tregoi cila është ëndrra e tij të cilën ende nuk e ka realizuar, por që patjetër do ta bëjë realitet./21Media

 

Lajmet Cila është ëndrra të cilën Enver Petrovci dëshiron ta bëjë realitet? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!