“E krijuar me taksat e qytetarëve të Kosovës”, qytetari ‘përmirëson’ fjalinë në uebfaqen e MPJD-së

Një qytetar ka bërë një veprim interesant në faqen e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Valon Badivuku, i cili është edhe drejtues i Sindikatës së Algoritmeve të Pavarura, ‘ka rregulluar’ një fjali në uebfaqen e kësaj ministrie.

Në vend të “E krijuar nga Kabineti Gërvalla” ai ka shkruar “E krijuar me taksat e qytetarëve të Kosovës”.

“Qe e rregullova për ju Donika Gërvalla”, ka shkruar Berisha në Twitter.

Uebfaqja e ambasadave, pra figuron se është krijuar nga kabineti Gërvalla.

https://ambasadat.net/dokumente-dhe-formulare/?fbclid=IwAR1ZYFHFmUoraP4x65yPO8KVCVlUMTivHSwFNZge5FJePV20OZrOWy3NkTc

Lajmet “E krijuar me taksat e qytetarëve të Kosovës”, qytetari ‘përmirëson’ fjalinë në uebfaqen e MPJD-së >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!