Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek shumë shpejt me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek janë duke punuar për një projekt të ri muzikor. Projekt ky i cili do të vijë shumë shpejt.

Kënga titullohet “Ma shumë se ti”. Këtë e bëri këngëtarja 27-vjeçare me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, duke ia prezantuar fansave të saj edhe me një sekuencë nga klipi i këtij projekti, shkruan Rahovci.info.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Projekti i fundit nga Beatrix ishte “Faj” i publikuar në janar të këtij viti. “Faj” deri më tani ka grumbulluar hiç më pak se 4 milionë e 970 mijë e 661 klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./21Media

Lajmet Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek shumë shpejt me këngë të re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!