Donaldi thotë se po mundohet ta rifitojë Bora Zemanin

Artisti, Donald Veshaj ka thyer heshtjen në lidhje me historinë e tij të dashurisë.

Donaldi ka deklaruar së fundmi se pas mbarimit të Big Brother ai është penduar për një humbje të cilën po mundohet ta rifitojë, teksa e ka zbehur mundësinë se ai po flet për çmimin.

”Kam kërkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat që nuk duhet ti kisha hapur kurrë. Me ndihmën e kohës dhe të diellit, uroj që Bora të shkrihet”, u shpreh Donaldi në një instastory.

Artisti ka kërkuar që tashmë të respektohet jeta e tij private, pasi që kamerat janë fikur dhe tani fillon jeta e tij reale./21Media

Lajmet Donaldi thotë se po mundohet ta rifitojë Bora Zemanin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!