Kjo është banka ku u vodhën mbi 90 mijë euro në Zubin Potok

Tre persona të maskuar me armë automatike e kanë plaqkitur një bankë në Zubin Potok, ku kanë vjedhur mbi 90 mijë euro.

Banka, e cila është vjedhur është Banka Komerciale (Komercialjna Banka).

Rastin për Klankosova.tv e kishte konfirmuar mbrëmë zëdhënësi për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Branislav Radoviq.

Radoviq ka thënë se janë vjedhur 10 milionë dinarë (84 mijë e 915 euro) dhe 6 mijë euro.

Me maska e automatikë plaçkitet banka në Zubin Potok – vidhen mbi 90 mijë euro

Lajmet Kjo është banka ku u vodhën mbi 90 mijë euro në Zubin Potok >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!