Kurti e Murati me konferencë për media

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati do të mbajnë sot konferencë për media.

Konferenca e tyre pritet të mbahet duke filluar nga ora 09:00.

Lajmet Kurti e Murati me konferencë për media >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!