Festë në familjen e Milot Rashicës

Sot ka festë në familjen e futbollistit, Milot Rashica, kjo pasi gruaja e tij feston ditëlindjen.

E sigurisht që në një ditë kaq të veçantë për Belkizen nuk kanë munguar as urimet.

”Urime ditëlindjen dashuria ime. Jemi me fat që të kemi në jetën tonë”, ka shkruar Miloti krahas një fotografie familjare.

Çifti, Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë të martuar dhe së bashku kanë dy djem./21Media

 

Lajmet Festë në familjen e Milot Rashicës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!