Shaqir Cërvadiku publikoi këngën “Oj familja e nuses oj familja e dhëndrit”

Këngëtari Shaqir Cërvadiku ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Oj familja e nusës oj familja e dhandrrit”, titullohet kënga e re nga ai, e shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vet këngëtari, ndërsa orkestrimin e ka bërë Shpejtim Gashi.

Për videoklipin, këngëtari ka bashkëpunuar me produksionin “Red Media”.

“Pas shumë këngëve me tema të ndryshme sot ju sjellë një temë festive-këngë dasme. Shpresoj të ju pëlqej miq të nderuar”, ka shkruar Shaqir Cërvadiku në Facebook për këngën e re./21Media

Lajmet Shaqir Cërvadiku publikoi këngën “Oj familja e nuses oj familja e dhëndrit” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!