499 raste aktive me COVID-19

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 499 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar 22 raste të reja dhe 20 pacientë të pacientë të shëruar, njofton Klankosova.tv.

Lajmet 499 raste aktive me COVID-19 >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!