”N’Maje të gjuhës”, përmes batutave zbuloni shumë të vërteta nga grupi TNT

Këtë të diele do të keni mundësi të jeni në shoqërinë e grupit të talentuar TNT, të cilët janë mysafirët e ”n’Maje të gjuhës”.

Përveç muzikës, grupi TNT do të iu shkrij së qeshuri me humorin dhe batutat.

Këngët si ”Bjondina”, ”200 ditë” apo ”E mallkoj” do të keni mundësinë t’i shijoni të dielën përgjatë gjithë transmetimit në performanca e djemve.

”N’Maje të gjuhës”, keni mundësi ta ndiqni çdo të diele nga ora 11:00 dhe 19:30 në Rahovci.info dhe TV21./21Media

Lajmet ”N’Maje të gjuhës”, përmes batutave zbuloni shumë të vërteta nga grupi TNT >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!