Publikohet kënga “Faj” nga Elinel dhe Dafina Zeqiri

Është publikuar sot projekti i ri muzikor nga reperi Elinel dhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

“Faj”, mban titullin kënga që është shoqëruar me videoklip.

Muzika është punuar nga Cricket, tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni “SmartMotion”.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë nga Elinel dhe Dafina. Vitin e kaluar ata sollën këngën “Ma tmir mka bo Nana” që ishte pjesë e albumit “Dafinë moj”./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Faj” nga Elinel dhe Dafina Zeqiri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!