Publikohet kënga “Picasso” nga Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo

Këngëtari Elgit Doda në bashkëpunim me vëllezërit Donald e Romeo Veshaj kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Picasso”, titullohet kënga e tyre e re.

Kënga është punuar nga Elgit Doda, tekstin e kanë shkruar të tre së bashku, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Marenglen Boja.

Për anën vizuele është përkujdesur FullMoon Production./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Picasso” nga Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!