Çfarë po ndodh me Beatrix Ramosaj?

Gjatë muajve të fundit ka qenë një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar, bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Pas rrugëtimit që pati në Big Brother VIP këngëtarja publikoi dy projekte, “Faj” dhe “Ma shumë se ti”.

Beatrix së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje, nga një bionde është bërë zeshkane me balluke.

“Ma shumë se ti” është publikuar javën e kaluar. Beatrix për këtë këngë ka bashkëpunuar me Dj Geek. “Ma shumë se ti” deri tani ka arritur mbi 1 milionë klikime./21Media

Lajmet Çfarë po ndodh me Beatrix Ramosaj? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!