Enca ndryshon pamjen, nuk njihet në imazhet e fundit

Ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri televiziv, ajo mbetet mjaft e komentuar në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Enca Haxhiun, e cila së fundmi është shfaqur me një stil të ri të flokëve.

Enca në një video të publikuar në Instagram shihet me flokët e gjata në stil të gërshetave. Për këtë ndryshim, ajo ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Enca ndryshon pamjen, nuk njihet në imazhet e fundit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!