Albatrit Muqiqi kësaj radhe iu këndon gurbetqarëve

Këngëtari, Albatrit Muqiqi kësaj radhe po vjen me një projekt të ri, por ndryshe nga ata që ka realizuar deri më tani.

Artisti ka paralajmëruar se projekti i ri mban emrin ”Gurbeti”, dhe siç duket është finalizuar me videoklip.

”Së shpejti ”Gurbeti”, ka shkruar Albatriti krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A L B A T R I T (@albatritmuqiqi)

Ndërkaq, projekti i fundit nga Albariti mbetet një Mashup të cilin e ka realizuar pas kërkesave të fansave./21Media

Lajmet Albatrit Muqiqi kësaj radhe iu këndon gurbetqarëve >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!