”E vogla”, vjen nga Samanta

Artistja, Samanta Karavella e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e re mban titullin ”E Vogla”, dhe është finalizuar me videoklip.

Gjatë gjithë klipit artistja paraqitet e veshur me rroba të bardha teksa paravija është e zezë.

Projekti paraprak i Samantës mbetet ”Vaj”, të cilën e ka publikuar më 26 shkurt./21Media

Lajmet ”E vogla”, vjen nga Samanta >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!