Kida dhe Ledri e zbulojnë bashkëpunimin e radhës

Artistët, Kida dhe Ledri Vula kanë paralajmëruar fansat se po sjellin një bashkëpunim së bashku.

Kida përmes ”Instagram”-it ka treguar se ata do të publikojnë këngën e titulluar “Tdu”.

Gjithashtu nga fotografia e Kidës e postuar në rrjete sociale duket se ata tashmë kanë filluar xhirimet për videoklipin e këngëve.

Ky nuk është projekti i parë që dyshja e sjellin në bashkëpunim.

Dyshja me 3 qershor të vitit 2021 kanë publikuar këngën ”Dale”, pjesë e të cilës ka qenë edhe Butrint Imeri./21Media

 

Lajmet Kida dhe Ledri e zbulojnë bashkëpunimin e radhës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!