Urimi special i Albinës për të dashurin

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren Albina Kelmendi. I dashuri i saj, Valoni feston ditëlindjen dhe me këtë rast ajo i ka bërë një urim special.

Artistja ka publikuar disa imazhe të bukura, në të cilat shihet e lumtur pranë të dashurit, me ç’rast e ka uruar për ditëlindje.

“Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund t’jetoj dhe nje mije vjet! Urime ditelindjen dashuri @valon.vataj”, ka shkruar artistja në instagram.Kujtojm që, në janar është bërë e ditur lidhja e dashurisë së Albina Kelmendit dhe Valon Vatajt, kur ky i fundit e ka uruar artisten për ditëlindje./21Media

Lajmet Urimi special i Albinës për të dashurin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!