Deputetët e pozitës dhe opozitës bashkë në iftar (FOTO)

Disa deputetë nga pozita dhe opozita janë bashkuar për një iftar.

Iftari është organizuar nga vet deputetët, përcjell Klankosova.tv.

Këtë e ka bërë të ditur deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Faleminderit deputetëve të cilët organizuan këtë iftar! Agjërim të pranuar për të gjithë”, ka shkruar Lekaj.

Lajmet Deputetët e pozitës dhe opozitës bashkë në iftar (FOTO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!