Me 26 prill hapet aplikimi për subvencione me fond prej rreth 50 milionë euro

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural me 26 prill të këtij viti do të hap periudhën e aplikimit për pagesa direkte/subvencione për kulturat dhe aktivitetet bujqësore, të cilat mbështeten përmes Programit të Pagesave Direkte/Subvencioneve për vitin 2022. Hapja e fazës së aplikimit është mundësuar pas aprovimit të këtij Programi dhe ndjekjes së procedurave ligjore për hartimin e…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!