Peci: Bashkëpunimi me komunat, prioritet për avancimin e politikave bujqësore

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka vizituar sot Komunën e Dragashit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Bexhet Xheladini, me të cilin kanë diskutuar për format e bashkëpunimit ndër-institucional në mënyrë që t’i bashkërendojnë politikat bujqësore me qëllim të zhvillimit të sektorit. Me këtë rast, Ministri Peci e ka njoftuar Kryetarin Xheladini për…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!