Riola ndjekë hapat e nënës, së shpejti sjellë projektin e parë muzikor

Riola Hamza, vajza e këngëtares, Remzie Osmani ka filluar të ndjekë hapat e nënës së saj për këndim.

Riola ka njoftuar së fundmi se shumë shpejt do të sjellë projektin e saj të parë muzikor.

Kënga e re do të titullohet ”Ndjenja”, dhe Riola ka ndarë një fotografi nga xhirimet e videoklipit./21Media

Lajmet Riola ndjekë hapat e nënës, së shpejti sjellë projektin e parë muzikor >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!