Shkurte Fejza e thotë N’Maje t’Gjuhës me Xherin: Është bërë sakrificë, kjo ëndërr e imja..

Emisioni N’Maje t’Gjuhës me Xherin si çdo të dielë tjetër, edhe kësaj radhe do të sjellë shumëçka për ju!

FIlluar nga ora 11:00 ju do të keni mundësi ta shihni në një kënd tjetër, artisten Shkurte Fejza.

Shkurtja ka zbuluar çfarë e lumturoi pafund vitin që shkoi, cila është ëndrra më e madhe e saj e deri te ushqimi i preferuar vetëm në N’Maje t’Gjuhës me Xherin në Rahovci.info dhe TV21, nga ora 11:00 dhe nga ora 19:30.

Krahas të ftuarve të veçantë, të cilët i përkasin profesioneve të ndryshme, në “N’Maje t’Gjuhës me Xherin do të keni mundësi të ndiqni “Pjatën e amël” e “Pjatën e Bebit”.

E jo më pak e rëndësishme, shefat e njohur vendor e ndërkombëtar i bëjnë edhe më të veçanta të dielat me emisionin tuaj të preferuar – mos i humbisni pjatat plot shije.

Muzikë dhe argëtim, të dielën në ora 11:00 dhe në ora 19:30, N’Maje t’Gjuhës me Xherin në Rahovci.info dhe TV21./21Media

Lajmet Shkurte Fejza e thotë N’Maje t’Gjuhës me Xherin: Është bërë sakrificë, kjo ëndërr e imja.. >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!