Udhëtim nëpër kohë, e kujtoni këtë paraqitje të Leonora Jakupit?

Artistja Leonora Jakupi është ndër zërat më unik të estradës shqiptare.

Ajo zhvillon krijimtarinë artistike tashmë një kohë të gjatë.

Rrugëtimi i Leonorës përmes këngës nuk ka qenë i lehtë, por ajo sot gëzon këngë të cilat janë realizuar kohë më parë e që vazhdojnë dëgjohën edhe sot.

Ka ndjekës jo vetëm në Kosovë, por edhe jashtë saj.

E kujtoni këtë videoklip të Leonorës, i cili i përket vitit 1996?

Artistja vazhdon punën në atë që di ta bëjë më së miri.

Së fundmi ka publikuar projektet “Komandat” dhe “Liria ka emër”, dy këngë që u mirëpriten nga publiku./21Media

Lajmet Udhëtim nëpër kohë, e kujtoni këtë paraqitje të Leonora Jakupit? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!