Befasia e Sinanit për Andrrën në ditën më të veçantë të saj

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani uron sot ditën më të veçantë të saj.

Për ditëlindje Sinani është kujdesur t’ia bëjë befasinë më të këndshme.

Madje përmes Instagramit i ka bërë urimin e veçantë me fjalët e ëmbla.

“Urime ditëlindja gjithçka e imja”, ka shkruar ai ngjitur me një foto të Andrrës.

Andrrën e kanë uruar edhe shumë familjar, miq të afërt, urime të cilat i ka ndarë në Instagram me ndjekësit.

Andrra dhe Sinani janë të martuar dhe kanë dy fëmijë./21Media

Lajmet Befasia e Sinanit për Andrrën në ditën më të veçantë të saj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!