Kalon një muaj e nuk largohen mbetjet e qirinjve nga busti i Albright (VIDEO)

Pranë bustit të ish-sekretares amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, gjenden ende mbetjet e qirinjve që u ndezën për të nderuar pasi u nda nga jeta më 23 mars.

Qirinjtë u patën ndezur në shenjë mirënjohjeje dhe kujtimi nga ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, më 25 mars, njofton Klankosova.tv.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar pamje këtë të shtunë pranë bustit të saj ku mbetjet e qirinjve nuk janë larguar për pothuajse një muaj.

 

Lajmet Kalon një muaj e nuk largohen mbetjet e qirinjve nga busti i Albright (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!