Duda Balje ka një mesazh për të gjithë ata që po e luftojnë ndonjë problem

Deputetja, Duda Balje është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi Balje ka postuar një fotografi me një mbishkrim mjaftë interesant, teksa ka përçuar edhe një mesazh për të gjithë ata që kanë probleme.

”Për të gjithë ju që po luftoni një problem në këtë moment dhe nuk po i tregoni askujt për të”, ka shkruar Duda krahas fotografisë.

Tutje Duda përmes kësaj fotografie përçon mesazhin ”bëhu i fortë”./21Media

Lajmet Duda Balje ka një mesazh për të gjithë ata që po e luftojnë ndonjë problem >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!